OFERTA

PAKIET MAX

Pakiet Max obejmuje:

Kompleksowe zaprojektowanie wnętrz wraz ze wszelkimi detalami obejmującymi układ pomieszczeń, projekty mebli, podłóg, ścian, glazury i terakoty, dobranie innych detali – cena 140 zł brutto / mkw.
Wykonanie i montaż mebli – wycena mebli po uzgodnieniu projektu.

Co zawiera projekt kompleksowy?

 • Inwentaryzacja - wykonanie dokładnych pomiarów w miejscu inwestycji niezbędne do wykonania projektu wnętrz (jeżeli klient nie posiada dokumentacji stanu istniejącego), wykonanie dokumentacji zdjęciowej lokalu.
 • Moodboard - wykonanie 3 moodboardów w formie zadrukowanych lub wyklejonych papierowych kolaży inspiracji w formacie A3, które pokażą ogólną atmosferę, kolory, tekstury i styl przedmiotów użytych do stworzenia całości projektu wnętrza. 
 • Projekt funkcjonalny - wykonanie 3 wariantów układu funkcjonalnego lokalu, w wersji papierowej, w formie rzutów płaskich w skali 1:50, które obejmują: rozplanowanie nowych ścian działowych z wymiarami, wskazanie istniejących do wyburzenia, rozplanowanie mebli, urządzeń AGD, armatury i ceramiki w poszczególnych pomieszczeniach.
 • Wizualizacja - fotorealistyczne wizualizacje 3d w formie grafiki wybranego układu funkcjonalnego ( po 3-4 ujęcia do każdego pomieszczenia), przedstawiające zarys umeblowania, układ posadzki, sufitów i oświetlenia.
 • Projekty szczegółowe – wykonanie rysunków przedstawiających rzuty i widoki projektowanych pomieszczeń w skali 1:50 lub 1:20 i zaprezentowanych w formie wydruków w formacie A3. W skład projektów szczegółowych wchodzą:
  · projekt łazienki w skali 1:20
  · projekt kuchni 1:20
  · projekt układu podłóg,
  · projekt sufitów - powiązany z funkcją i oświetleniem,
  · projekt oświetlenia - sugerowane rozmieszczenie lamp oraz łączników,
  · projekt sugerowanego układu punktów wodnych - zgodnie z zaprojektowaną funkcją,
  · projekt sugerowanego układu gniazdek elektrycznych, TV, internet,
  · projekt elementów architektonicznych (ścianki w zabudowie lekkiej, kolumny, kominek, przeszklenia, balustrady, schody, okładziny ścian),
  · projekt kolorystyki - kompozycje ścienne, farby, lakiery, tapety, faktury muru i inne
  · projekt mebli - kuchennych, garderobianych, łazienkowych i innych nierozerwalnie związanych z zaprojektowaną przestrzenią,
  · dobór tkanin - firany, zasłony, rolety, narzuty itd.,
  · dobór pozostałych materiałów niezbędnych do wykończenia wraz ze wskazaniem miejsca ich zakupu,
  · dobór uradzeń AGD, lamp, mebli, białego osprzętu.
 • Lista zakupowa - specyfikacja materiałów, tj. wyszczególnienie w formie tabelarycznej wykorzystanych w projekcie materiałów, wraz z określeniem ilości oraz orientacyjnej ceny.